O nas

Wernature to najmłodsza, ale dynamicznie rozwijająca się marka fabryki mebli Wersal, za którą stoją dwa pokolenia doświadczeń w przemyśle meblarskim. Stworzona została w zgodzie z naturą i najnowszymi trendami w meblarstwie. Piękne, trwałe i dopracowane w najmniejszych szczegółach meble z drewna dębowego to obowiązkowy element wyposażenia każdego wnętrza. Szeroki wybór modeli zaspokoi nawet najbardziej wymagających. Estetyczne wykonanie i najmodniejszy design mebli dodadzą uroku każdemu pomieszczeniu. Meble marki Wernature są eleganckie, solidne i praktyczne. Dzięki nim Twój dom może zyskać zupełnie nowy wymiar piękna i stylu. Zachwyć wszystkich najmodniejszym designem swojego wnętrza wybierając meble marki Wernature.

Kontakt
01

Zakochani w drewnie.

Dlaczego Wersal stworzył markę Wernature?

Marka Wernature stworzona została z pasji do pracy z drewnem, które uwielbiamy obrabiać i podziwiamy. Dzięki niej na nowo odkrywamy piękno i użyteczność drewna. Projektując meble drewniane szukamy równowagi pomiędzy naturalnym pięknem a najnowszymi trendami w meblarstwie. Meble marki Wernature to styl i klasa w zgodzie z naturą.

Zakochani w drewnie.Zakochani w drewnie.
02

Estetyczne wykonanie.

Najmodniejszy
design.

Piękne, trwałe i dopracowane w najmniejszych szczegółach meble z drewna dębowego dodadzą wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Duży wybór modeli zaspokoi nawet najbardziej wymagających. Estetyczne wykonanie i najmodniejszy design to główny element mebli marki Wernature.

03

Zachwyć wszystkich najmodniejszym designem swojego wnętrza wybierając meble marki Wernature!

47 queries in 0,115 seconds.